Змагання з кросфіту на Херсонщині завершено

У всеукраїнських змаганнях з кросфіту, які проходили серед 15 команд військовослужбовців Сухопутних військ ЗСУ, переможницею стала команда військовослужбовців з Військової Академії м.Одеса, пише ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на Хрсонську ОДА.

Друге місце посіла команда з Харківського інституту танкових військ (м. Харків), третє – військовослужбовці з військової частини А0222 м.Київ (окремий полк Президента України).

Під час змагань військовослужбовці продемонстрували свою силу, мужність, волю до перемоги і вміння перемагати. Ще раз довели, що вони є взірцем сили, надійності та прикладом для молоді справжніх чоловіків, які здатні захистити своїх близьких та нашу державу.

Змагання проходили за підтримки голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, подарунки від якого вручив  командам-переможцям Вадим Чабан, заступник голови Херсонської ОДА та привітав їх із перемогою.

Учасники команд- переможців отримали військові жилети розгрузки, сумки-пояси та спеціальні військові рукавиці, які обиралися військовими.

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро