Заступник голови Херсонської облради співпрацює з сепаратистами

У Херсоні проросійські діячі продовжують прикриватися “боротьбою з корупцією”, повідомляє сайт ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Запоріжжя.

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук співпрацює з громадською організацією “Громадська безпека та розвииток” (ГБР), яка має імідж сепаратистської. На підставі листа від цієї структури Зеленчук просить керівництво однієї зі шкіл надати йому документи щодо закупівель товарів та послуг.

Нагадаємо один з лідерів ГБР Олександр Гуляєв добре відомий у Херсоні як відкритий сепаратист та активіст “Українського вибору” Віктора Медведчука.

У 2014 році Гуляєв представляв “Херсонську народну республіку” на “з’їзді народних республік” в окупованій Ялті (серед інших учасників були заявлені лідери терористів Ігор Гіркін та Олексій Мозговой). Але останнім часом разом з іншими активістами (теж переважно проросійських поглядів) він виступає під гаслами боротьби з корупцією, зокрема поборами в школах.

Дос’є на Гуляєва міститься на сайті “Миротворець”, який є найбільшою базою даних про російських терористиів та їхніх посібників.