Як проходять волонтерські читання «Про все на світі»

Волонтерські читання за межами бібліотеки стали вже доброю традицією. Після занять у школі поспішають на дитячий майданчик у центрі міста бібліотечні волонтери, бо на них там вже чекає малеча.

Повідомляє сайт ОЛЕШКИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Олешківської районної державної адміністрації.

Ось і цього разу, дві Юлії, Савченко та Терлецька, дочекавшись теплих весняних днів разом з працівниками Олешківської районної бібліотеки для дітей організували «волонтерські лавочки» на свіжому повітрі.

Під час зустрічі  на майданчику волонтери презентували дітям бібліотечні  новинки –  енциклопедичні видання  серії «Дітям про все на світі».  Подорожуючи сторінками книг, молодші  друзі відкрили світ  незвичайних  явищ, таємничих  скарбів  та загадкових тварин.

Попередньо підібравши цікавинки в журналах  “Котя”, “Пізнайко”, “Яблунька”, “Смайлик”, дівчатка ознайомили дітей з періодичними виданнями дитячої книгозбірні.  Казки та вірші, ігри та реготалки, цікавинки про природу та історію України – все це юні читачі, разом із волонтерами, знайшли на сторінках улюблених журналів.

Атмосфера спілкування була теплою і веселою.  Дітям сподобалися читання   на гойдалках  та  каруселі .

Попереду літо, час відпочинку. Але у  бібліотечних волонтерів немає канікул. Вони готуються до нових зустрічей зі своїми молодшими друзями.

Джерело: ОЛЕШКИ СЬОГОДНІ