Вперше за останні 3 роки область отримала дитячу вакцину від дифтерії та правця

На даний час в області значно покращилася ситуація щодо централізованого забезпечення закладів охорони здоров’я регіону окремими імунобіологічними препаратами за кошти державного бюджету, повідомляє сайт БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ з посиланням на прес-службу  херсонської міської ради.

З початку року за кошти державного бюджету від Міністерства охорони здоров’я України  отримано 8 видів імунобіологічних препаратів на суму понад  8 млн грн. У кінці серпня Херсонщина отримала 106080 доз вакцини від дифтерії та правцю АДП-М для дітей старшого віку і дорослих, а також  19770 доз імунобіологічного препарату від гепатиту В. Відповідним наказом Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації вакцини були розподілені між лікувально-профілактичними закладами області.

7 вересня ДП «УКРВАКЦИНА» доставила до обласного вакцинного складу 81500 доз імунобіологічного препарату проти туберкульозу, що становить 100% від річної потреби. Отриманої кількості вакцини  БЦЖ є достатньо для охоплення всіх дітей, які потребують щеплення від туберкульозу. Крім того, разом з БЦЖ  в область надійшла вакцина від дифтерії та правцю для школярів — АДП в кількості 16700 доз.

Всі ці вакцини входять до національного календаря щеплень, розробленого для забезпечення захисту дітей від небезпечних захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації.

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*