Вперше за останні 3 роки область отримала дитячу вакцину від дифтерії та правця

На даний час в області значно покращилася ситуація щодо централізованого забезпечення закладів охорони здоров’я регіону окремими імунобіологічними препаратами за кошти державного бюджету, повідомляє сайт БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ з посиланням на прес-службу  херсонської міської ради.

З початку року за кошти державного бюджету від Міністерства охорони здоров’я України  отримано 8 видів імунобіологічних препаратів на суму понад  8 млн грн. У кінці серпня Херсонщина отримала 106080 доз вакцини від дифтерії та правцю АДП-М для дітей старшого віку і дорослих, а також  19770 доз імунобіологічного препарату від гепатиту В. Відповідним наказом Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації вакцини були розподілені між лікувально-профілактичними закладами області.

7 вересня ДП «УКРВАКЦИНА» доставила до обласного вакцинного складу 81500 доз імунобіологічного препарату проти туберкульозу, що становить 100% від річної потреби. Отриманої кількості вакцини  БЦЖ є достатньо для охоплення всіх дітей, які потребують щеплення від туберкульозу. Крім того, разом з БЦЖ  в область надійшла вакцина від дифтерії та правцю для школярів — АДП в кількості 16700 доз.

Всі ці вакцини входять до національного календаря щеплень, розробленого для забезпечення захисту дітей від небезпечних захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації.