Внаслідок необережності втопилася 13-річна дівчинка

30 червня о 15:15 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Херсонській області надійшло повідомлення про те, що у річці Інгулець у с.Білогорка Великоолександрівського району втопилася 13-річна дівчинка. Прибувши за місцем виклику, співробітники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини з’ясували трагічні обставини надзвичайної події, повідомляють БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ.

Потерпіла разом з мамою, сестрою і друзями пішли рибалити на водойму. День видався жарким і діти вирішили охолодитися у річкових водах, хоча ніхто з них не вмів плавати. В якусь мить дівчинка оступилася і потрапила на глибинне місце, приблизно 3-х метрове, з сильною течією, і пішла на дно.

Всі, хто знаходився з нею, реально допомогти не могли і почали кликати на допомогу. Їх почув чоловік, який неподалік випасав худобу. Самотужки він намагався знайти зниклу на воді дитину, але в нього нічого не виходило. Тоді він покликав на допомогу свого родича і вже разом вони віднайшли і підняли тіло на берег та передали спеціалістам на судово-медичну експертизу для з’ясування остаточної причини смерті.