Визначення спільних шляхів фінансування будівництва аеропорту Херсон

Вчора в Херсонській обласній раді відбулася робоча нарада щодо подальшої розбудови аеропорту «Херсон» за участі заступник голови ОДА Олександра Адамчика.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Нарада відбулася за участі голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, заступника голови ХОР Віктора Булюка, в.о. директора КП Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» Віталія Кучерука, депутатів обласної ради та інші.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, а саме завершення ремонту перону та облаштування додаткових стоянок для «легких» літаків.

Олександр Адамчик зазначив, що вже багато зроблено для розвитку аеропорту, але задля завершення будівництва аеропорту «Херсон» необхідно ще близько 500 млн грн.

Наразі для того,  щоб взяти участь в Державній цільовій програмі розвитку аеропортів України, якою передбачено залучення коштів для забезпечення розвитку аеропортів, треба розробити проектно-кошторисну документацію, яка коштуватиме близько 10 млн грн.

«Для розробки зазначеної документації пропоную розглянути можливість співфінансування коштів з обласного бюджету та використання коштів херсонського аеропорту», – зазначив Олександр Адамчик.
Заступник очільника області також додав, що аеропорт щорічно отримує співфінансову допомогу за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку: «Вагова частка коштів на відновлення аеропорту була отримана  від ДФРР. В цьому році за кошти фонду будуть завершені роботи з будівництва рульожних доріжок,  а це 12 млн грн».

Наприкінці зустрічі керівник проектної організації, що розробляла документацію по аеропорту «Херсон» з моменту його реконструкції зазначив, що серед усіх регіональних аеропортів в Україні Херсонський, єдиний аеропорт, де наочно видно результат залучених інвестицій.

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)