У Великоолександрівці захищають права дітей

Вчора, 19 червня, під головуванням голови Великоолександрівської райдержадміністрації Ігоря Цвігуненка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей. На порядку денному розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків, про надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на продаж житлового будинку та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

Повідомляє сайт Велика Олександрівка Сьогодні з посиланням на Великоолександрівську РДА.

У роботі комісії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Лавренко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Ішатенко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віта Шахман, начальник відділу освіти Олександр Салтан, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Безкоровайна, нотаріус Великоолександрівського районного нотаріального округу Ольга Карастан.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконують батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їх дітей.

Про результати роботи інвентаризаційної комісії щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування поінформувала головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Харіна.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)