У Скадовську безхатченко жорстоко вбив чоловіка

До Скадовського відділення поліції надійшло повідомлення, що у власній квартирі виявлено тіло 57-річного чоловіка зі слідами насильницької смерті, повідомляє сайт Скадовськ сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Херсонській області. За висновком судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок отриманих тілесних ушкоджень: численних переломів ребер та черепно-мозкової травми.

Обстановка у кімнаті вказувала на те, що там вживали спиртні напої. Під час бесіди з сусідами стало відомо, що того дня в гості до потерпілого приходив невідомий чоловік. Працівники поліції відпрацювали коло знайомих загиблого. Під підозру потрапив 36-річний уродженець Запорізької області, раніше судимий за незаконне зберігання наркотиків. У Скадовську він не мав постійного місця проживання, займався випадковими заробітками. Після скоєння злочину він переховувався у різних знайомих. Працівники поліції упродовж доби затримали зловмисника, наразі він заарештований.

Раніше судимий пояснив, що разом з потерпілим вживав спиртні напої, потім господар нібито почав його ображати та виганяти з квартири. Гостя образило таке поводження і він побив власника квартири, після чого втік і переховувався у знайомих.