У Новій Каховці закривавлені гроші вивели поліцію на злочинця

Пізно вночі в будинок самотньої новокаховчанки вдерся лисий громила з кухонним ножем, прикриває обличчя рушником для конспірації. Розмахуючи величезним тесаком перед очима жінки, він вимагав у неї віддати гроші, пише НОВА КАХОВКА СЬОГОДНІ із посиланням на Обозреватель.

Та з переляку вхопилася прямо за лезо гострого ножа – собі порізала пальці, і нальотчик порізався. Але при вигляді крові господиня зрозуміла, що злочинець не зупиниться і перед вбивством. Вона відкрила сейф, і покірно віддала непроханому гостю п’ятдесят тисяч гривень, з якими той і зник.

Однак потерпіла помітила, що сотню 500-гривневих купюр залила як її кров і кров нальотчика. Тому поліцейські детективи небезпідставно запропонували, що «криваві гроші» рано чи пізно десь спливуть. І з’явилися вони буквально кілька годин тому в магазині «Дніпро».

Його продавець дала розповіла: «п’ятисотку» з плямами крові їй дала жінка за пиво і сигарети. Коли її знайшли, покупниця зізналася, що спиртне купувала на прохання знайомого, який і дав їй велику купюру. А знайомий, як виявилося, вже відбув десять років саме за розбій та крадіжки. Коли поліцейські прийшли до нього додому, дружина і мати двох дітей підозрюваного розповіла, що глава сімейства напередодні видав їй п’ять тисяч гривень на господарство.

Де він узяв ці гроші, дружина поняття не мала, адже чоловік ніде не працював. Натомість оперативники відразу відзначили, що кожна купюра з пачки була закривавлена. Зразок готівки відправили на експертизу, а підозрюваного відправили під арешт.

Експерти дали висновок, що і на купюрах, і на сейфі, і в будинку потерпілої плями крові належать як їй самій, так і її кривдника. До речі, нападника жінка впевнено впізнала.

В результаті колегія суддів міського суду Новій Каховці повернула городянина на дев’ять років у виправну колонію за розбій.