У Каховці рятувальники нагадували відпочиваючим правила безпеки

У вихідний день багато хто із нас вирушає на відпочинок на природу до лісу. У більшості випадків такий відпочинок супроводжується розведенням багаття і купанням у водоймах, пише сайт Каховка Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Так, на днях каховські рятувальники  вирушили на патрулювання до соснового бору. Місце дуже зручне для сімейного чи просто колективного відпочинку. Ліс, вода, свіже повітря – усе створює гарний настрій і дає можливість повноцінно поновити сили перед початком нового трудового тижня. А для того, щоб позитивні емоції не були затьмарені неприємними ситуаціями, рятувальники традиційно відвідують людей на галявинах і нагадують відпочиваючим правила безпеки. Приміром, як не допустити лісової пожежі, не травмуватися під час купання, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. А ще звертали увагу на те, ща собою слід прибирати сміття, що може стати осередком загоряння.

Фахівці ДСНС не обійшли увагою і рибалок, які збираються вздовж берегової лінії на риболовлю і також часом можуть наражатися на небезпеку. З ними також проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота і вручалися листівки зі змістом застережного характеру.

Джерело: Каховка Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро