У Херсонському СІЗО повісилась ув’язнена

У Херсонському СІЗО ув’язнена вчинила суїцид, пише ХЕРСОН СЬОГОДНІ із посиланням на УНН.

29.01.2017 року о 08:20 до чергової частини Херсонського слідчого ізолятора надійшло повідомлення про виявлення у камері медичної палати тіла ув’язненої без ознак життя.

О 8:35 було викликано карету швидкої допомоги та слідчо-оперативну групу Херсонського ВП ГУНП України в Херсонській області. Персоналом швидкої допомоги було констатовано смерть ув’язненої у результаті механічної асфіксії унаслідок удушення.

Працівники поліції в ході догляду камери медичної палати, де утримувалась ув’язнена, та тіла померлої, слідів насильницької смерті не виявили. Було виявлено передсмертну записку, в якій померла виклала свою останню волю близьким та просила у них пробачення за свої вчинки.

Довідка: ув’язнена 1986 року народження утримувалась у Херсонському СІЗО за обвинуваченням у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ст. 185 ч.3 (крадіжка) Кримінального Кодексу України. У зв’язку з виявленням тяжкого захворювання на туберкульоз та невиліковної інфекційної хвороби ув’язнена утримувалась у медичному ізоляторі окремо від загальної маси ув’язнених.

Наразі проводиться службова перевірка.