У Херсоні відбулась цікава акція

У рамках громадської акції «Ти зайняв чуже місце» громадські активісти звернулися до автомобілістів Херсона та гостей міста із закликом бути уважним під час паркування біля торгівельних розважальних центрів міста, пише сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську міську раду.

Як відомо, біля таких закладів виділені спеціальні місця для паркування автомобілістів з інвалідністю. Вони розташовані у найближчому місці до входу у заклади і позначені спеціальними знаками та дорожньою розміткою.

Такі місця зроблені для зручності потрапляння у середину будівлі людей з інвалідністю. Але, на практиці, їх часто займають водії без інвалідності. Такою поведінкою вони створюють «незручності» для автомобілістів з інвалідністю.

Активісти продовжать проводити просвітницьку роботу для покращення рівня культури водіїв та їх соціальну компетенцію шляхом поширення листівок із закликом поважати кожного учасника дорожнього руху. Адже культура поведінки на дорозі багато в чому визначає і особистісну культуру водія, як людини.

Організатори заходу висловлюють слова щирої подяки управлінню патрульної поліції м. Херсона за підтримку під час проведення заходу та проведення профілактичної роботи з водіями.

Джерело: Херсон Сьогодні