У Херсоні тривають рейдові перевірки щодо виявлення нелегальних перевізників

Небезпека таких перевізників полягає в тому, що вони не забезпечують належного рівня безпеки пасажирів – водіїв ніхто не контролює, у них відсутні необхідні знання, навички і навіть документи. У деяких випадках водії просто не мають прав на водіння такого типу транспорту, вони не проходять передрейсові медогляди, на відміну від водіїв офіційних перевізників.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

У межах боротьби з нелегальними автоперевізниками, за ініціативою облдержадміністрації, у Херсоні тривають рейдовій перевірки щодо виявлення порушників.

22 липня, не зважаючи на відсутність представників Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, проведено перевірку стану обслуговування майданчика, прилеглого до автостанції «Югь», що знаходиться на залізничному вокзалі.

Перевірка проводилася силами представників управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку облдержадміністрації, управління СБУ в області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області.

Результатом заходу стало виявлення на маршруті декількох автобусів у власників яких не було належних документів. Питання знаходиться на контролі  облдержадміністрації.

Контроль за безпекою дорожнього руху під час здійснення пасажирських перевезень буде здійснюватися протягом усього курортного сезону.

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)