У Херсоні обмінювались досвідом Міжнародної торгівлі сільськогосподарською продукцією

13 липня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та його заступник Андрій Балонь приєдналися до семінару “Міжнародна торгівля сільськогосподарською продукцією: багатосторонні правила, фітосанітарні процедури, зобов’язання сторін”, який тривав з 11 по 14 липня в рамках Проекту з технічного співробітництва з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) “Зміцнення потенціалу національних служб фітосанітарного контролю в чотирьох східноєвропейських країнах”.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Учасниками семінару є міжнародні експерти, представники Національ­ної ор­ганізації із ка­ран­ти­ну і за­хи­с­ту рос­лин (НОКЗР) Республіки Вірменії, Білорусі та Молдови, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та інших державних органів влади, які займаються питаннями сільськогосподарської торгівлі.

У нашій країні продовжуються євроінтеграційні процеси, а отже, Держпродспоживслужба активно працює у напрямку адаптації фітосанітарного законодавства до міжнародних норм та стандартів. Це  допоможе нашим аграріям вийти на міжнародний ринок країн ЄС.

Очільник області Андрій Гордєєв підкреслив: «Для того, щоб експортувати херсонську сільськогосподарську продукцію, необхідно вести внутрішню політику стимулювання виробництва не тільки сировини, а й якісних та безпечних продуктів харчування. Тому багато херсонських сільгосппідприємств  проводять стандартизацію власної продукції згідно з санітарними нормами. Запровадження європейських стандартів якості харчових продуктів відкриває нові можливості для вільного руху товарів та послуг з України на ринок ЄС».

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)