У Херсоні міськрада поспішно ліквідувала газету

На сесії міської ради Херсона, що відбулася 12 лютого, було проголосовано за звільнення головної редакторки газети «Херсонський вісник» Ірини Снігур. Таке рішення прийнято у зв`язку з ліквідацією комунального підприємства, яке випускає газету.

У коментарі НСЖУ Ірина Снігур підтвердила: міська влада дійсно вирішила ліквідувати підприємство, тож за кілька днів до нового року працівників було попереджено про звільнення.

– Це було зроблено до роздержавлення. Міський голова видав доручення, аби були підготовлені документи до ліквідації підприємства, відповідним службам міської ради було дано доручення подати документи в реєстраційну палату, – розповідає Ірина Снігур.

Очолює «Херсонський вісник» вона півтора року. Каже: конфліктів із засновниками не було, але зворотного зв`язку – також.

– Ми не писали те, що вигідно владі, не були піар-відділом для міського голови. Ми нормально і гідно робили свою роботу. Претензій щодо наповнення не могло бути, але постійно ішли розмови про те, що газету мають скоротити, перетворити на бюлетень, аби там були тільки офіційні матеріали міськради, – розповідає пані Ірина.

Тепер п`ятеро співробітників газети – без роботи.

Редактор каже: дивує те, що рішення про ліквідацію було прийнято поспішно. На сесії, де воно приймалося, через це навіть порушили регламент. Питання не було заслухано депутатами, не розглядалося на комісіях. Напрошується висновок, що спішили так, аби встигнути до набрання чинності Закону про роздержавлення.

– У нас були думки, що через приміщення нас закривають. Це дуже вигідне приміщення, в центрі, на першому поверсі. До речі, поруч з нами розташовується ще одне підприємство, то на нього також тиснуть.

Ірина Снігур розповідає: до того, як Верховна Рада ухвалила Закон про реформування, вона добивалася зустрічі з міським головою, аби узгодити плани на наступний рік.

– У мене була мета дізнатися, чи готувати фінансові документи на наступний рік. Він переадресував мене до свого заступника. Мене запевнили, що позиція міського голови така, що газета має існувати. А коли було прийнято закон, то газету поспіхом ліквідували.

У редакції діяв осередок Незалежної медіа-профспілки. Співробітникам пообіцяли, що НМПУ підготує позов до суду. Редактор же сподівається: оприлюднення інформації про ситуацію з газетою, можливо, застереже від подібних дій у інших регіонах.

Джерело: “НСЖУ”

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Как заработать на “лайках” в Instagram

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*