У Херсоні матір та двоє її синів намагались приховати кривавий злочин

Злочин стався у Корабельному районі міста Херсона. До відділення поліції надійшло повідомлення з лікарні, що до приймального відділення доставлено 32-річного чоловіка з діагнозом: проникаюча колото-різана рана черевної порожнини. Стан його здоров’я задовільний, пише сайт БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ із посиланням на Магнолія-ТВ.

За місцем проживання потерпілого виїхала слідчо-оперативна група. Вдома знаходилася мати пораненого та його 30-річний брат. Жінка повідомила працівникам поліції, що старший син прийшов додому і сказав, що на вулиці його поранив невідомий. Молодший син підтверджував слова матері, але працівникам поліції поведінка родичів здалася підозрілою, обидва сильно нервували. Крім того, на обличчі сина були синці. На питання поліцейських, де він отримав тілесні ушкодження, чоловік став плутатися у версіях.

Працівники поліції провели санкціонований обшук у квартирі, під час якого у пральній машині виявили ніж зі слідами крові. Після цього молодший брат зізнався, що вдарив старшого ножем під час сварки. Нібито потерпілий першим почав конфлікт та бійку, а молодший брат оборонявся від нього ножем. Коли чоловік усвідомив, що накоїв, то викликав «швидку». Мати пояснила, що після скоєного намагалася захистити сина, тому сховала ніж у пральній машині.