У Херсоні діти з синдромом Дауна презентують колекцію дизайнерського одягу

Місцева дизайнерка розробила одяг спеціально для особливих дітей, повідомляє сайт ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Запоріжжя

Показ колекції одягу херсонської дизайнерки Олександри Сікоєвої Shiny Mini Models by KNIGA за участі 11 дітей з синдромом Дауна відбудеться в Херсоні 9 грудня. Захід відбудеться в рамках соціального проекту “Справжні”, метою якого є формування толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими потребами.

“Діти з синдромом Дауна мають фізіологічні особливості: низький зріст, укорочені руки і ноги, коротку шию, схильність до надмірної маси тіла та інші. Батьки часто соромляться зовнішнього вигляду дітей, не вміють правильно підбирати для них одяг, доглядати за волоссям і шкірою дітей. Під час проекту дизайнер створила індивідуальний та зручний одяг для 11 дітей з синдромом Дауна. Хореограф поставила для них танцювальний номер. Діти взяли участь у майстер-класі з живопису. Малюнки, створені дітьми, були перенесені на дизайнерський одяг”, – розповіли організатори.

Також у рамках заходу відбудуться виставка фотографів Марини Бурак і Олени Скиби, святковий концерт.

Місце проведення: ТРЦ “Фабрика” (подіум), вул.Залаегерсег, 18. Початок заходу – о 15.00.