У Чаплинці відновлено реконструкцію недобудови під багатоповерхове житло

5 грудня, для мешканців смт Чаплинка визначний день – початок реконструкції недобудови під багатоквартирний будинок, повідомляє сайт ЧАПЛИНКА СЬОГОДНІ з посиланням на Херсонську ОДА

Будівництво багатоповерхівки рушило з місця завдяки командній роботі й зусиллям голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради та місцевих органів влади, які виділили кошти на реконструкцію недобудови.

Андрій Гордєєв привітав мешканців Чаплинки з такою визначною подією для їх селища та зазначив:
«Сьогодні ми з вами закладаємо перший камінець у будівництво будинку, який тривалий час був пам’ятником безгосподарності та безпорадності. Найголовніше те, що вартість житла буде не високою, адже добудувати будівлю дешевше ніж побудувати з самого початку. Тому отримати житло зможуть співробітники бюджетної галузі, учасники антитерористичної операції та сім’ї загиблих бійців у зоні АТО. Сподіваюсь, що вже 1 вересня ми будемо урочисто святкувати тут відкриття житлового будинку».

Також очільник області додав, що у планах до кінця цього року так само закласти перший камінець в недобудову у Скадовську та урочисто відкрити вже добудований сучасний будинок із поліклінікою на першому поверсі у Білозерці.
Протягом декількох років в Херсонській області діє програма «Власний дім», за якою в цьому році вже виділено перші 2 млн грн для початку реконструкції будівлі у селищі міського типу Чаплинка.
Завдяки реалізації програми індивідуального житлового будівництва, мешканці сільських населених пунктів області, громадяни, які переселяються в сільську місцевість та учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції, і члени їх сімей мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних.

«Більше 20 років у Чаплинці взагалі не будувалося житло, яке потрібне багатьом сім’ям. Коли я звернувся до діючого голови обласної державної адміністрації з пропозицією реконструювати недобудову у житловий будинок, він одразу погодився, розуміючи важливість вирішення проблем району. Дуже раді, що спільними зусиллями керівництво облдержадміністрації та обласної ради допомогли розпочати нам цей процес», – поділився враженнями голова Чаплинськоі селищної ради Олексій Фаустов.