У Білозерці поліція затримала наркоторговця

На Херсонщині поліцейські спільно з працівниками Херсонської місцевої прокуратури затримали громадянина, який збував ацетильований опій. Під час обшуків у підозрюваного правоохоронці вилучили наркотиків на 80 тисяч гривень. Наркотичні засоби до Херсона надходили з сусіднього Миколаєва.

Надійшла інформація, що 43-річний житель смт. Білозерка незаконно реалізує наркотичний засіб – ацетильований опій. В ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники встановили, що чоловік, який раніше вже був судимий за незаконний обіг наркотичних засобів, отримує наркотики для продажу у жителя обласного центру. Про це пише БІЛОЗЕРКА СЬОГОДНІ із посиланнямна Обозреватель.

44-річний херсонець вже 4 рази притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Незаконну діяльність він знову почав близько півроку тому і налагодив постійні постачання наркотиків з сусіднього Миколаєва.

Зараз поліцією порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».