У Бериславі 6-річна дівчинка втекла від п’яної матері

В одному з сіл Бериславського району Херсонської області 6-річна дівчинка пішла гуляти на вулицю і не повернулася. Про її зникнення повідомила мати приблизно о 21.00. Пошуки безперервно тривали всю ніч і на світанку працівники поліції знайшли дитину на узбіччі дороги. Дівчинка спала на землі, накрившись курткою. У стані переохолодження дитину доставили до лікарні, наразі з дівчинкою усе гаразд, стан її здоров’я задовільний.

Під час розшукових заходів дізнатися у матері більш детальну інформацію про те, у що була одягнена дівчинка, де вона найчастіше гуляла, виявилося неможливим, тому що жінка була у стані алкогольного сп’яніння. Про це пише БЕРИСЛАВ СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Херсонській області.

У пошуковій операції були задіяні усі працівники Бериславського відділу поліції, працівники служби у справах дітей та небайдужі жителі села.

Людей, які були задіяні у пошуку, розподілили на кілька груп, які перевіряли кожне подвір’я та покинуті будинки. Лише на світанку за кілька кілометрів від села пошукова група знайшла дівчинку. Її негайно відвезли до районної лікарні, де лікарі констатували переохолодження. Крім того, дитина була вкрай недоглянута.

Дівчинка змогла пояснити, що гуляла на вулиці, а коли стемніло, то не змогла знайти дорогу додому. Коли працівники поліції прийшли до будинку, де мешкає родина дівчинки, то побачили антисанітарні умови проживання дітей (крім доньки, жінка виховує 10-річного сина). У кімнатах було холодно, брудно, не було продуктів харчування. Зважаючи на це, було прийняте рішення забрати 10-річного хлопчика до лікарні, де наразі він проходить обстеження.

У відношенні жінки складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Вирішується питання щодо позбавлення жінки батьківських прав.

Джерело: БЕРИСЛАВ СЬОГОДНІ.