“Товарищ Путин, что вы там все в Кремле курите?”: Мер Генічеська жорстко та дотепно відповів на брехню путінців (ВІДЕО)

Український чиновник підкреслює, що в Херсонській області, де знаходиться Генічеськ, в цьому році досить теплий листопад – температура повітря доходить до 18-20 градусів, тому “замерзнути” нікому у місті не загрожує.
Глава Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов звернувся до президента РФ Володимира Путіна з приводу брехливої інформації про нібито подачі з Криму газу “замерзаючому” Генічеську. Про це повідомляє сайт БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ з посиланням на Патріоти України.Воробйов заявив, що подача газу в Генічеський район із Криму повністю відсутня, а газова заслінка закрита з тих пір, як 1 серпня 2015 року російські окупанти за своєю ініціативою перекрили подачу газу з Арабатської стрілки в Глібовське сховище на території півострова.

«Товарищ Путин, что вы там все в Кремле курите? Или под действием дурмана ваши подчиненные преподносят вам неправдивую информацию, а вы, не проверив ее, верите?», – спитав Воробйов. Український чиновник підкреслює, що в Херсонській області, де знаходиться Генічеськ, в цьому році досить теплий листопад – температура повітря доходить до 18-20 градусів.