Телефонний шахрай розвів жінку на 15 тисяч гривень

Потерпіла розповіла працівникам поліції, що у вихідний день їй зателефонував чоловік, який представився працівником банку. Він сказав, що на її картку надійшов грошовий переказ, але через плутанину з прізвищами клієнтів банку виникли труднощі із зарахуванням грошей. Жінка повірила невідомому, тому що часто отримувала грошові перекази від дітей. Невідомий попросив жінку назвати останні чотири цифри номеру кредитної та зарплатної карток. Щойно заявниця це зробила, як через кілька хвилини їй надійшли повідомлення про зняття з рахунків більше 15 тисяч гривень. Лише тоді жінка зрозуміла що стала жертвою шахрая. А потім згадала, що у вихідний день відділення банку не працює, повідомляють “БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ“.

Відкрите кримінальне провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Кожна людина, незалежно від віку, може стати жертвою шахраїв, якщо не буде дотримуватися звичайних правил безпеки. Достатньо у перші хвилини опанувати своє хвилювання і не виконувати вимог незнайомців.

Шановні громадяни! Попередьте своїх родичів похилого віку та знайомих про можливі випадки шахрайства. Переконайте їх ні в якому разі не довіряти людям, які телефонують і представляються банківськими працівниками, просять повідомити дані банківських карток, після чого з рахунків зникають усі заощадження.