Ряд гральних закладів закрили на Луганщині і Херсонщині

У Херсонській і Луганській областях працівники податкової міліції спільно зі співробітниками Служби безпеки України припинили діяльність цілого ряду гральних закладів. Про це повідомив перший заступник голови в ДФСУ Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook, передає сайт ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на УНН-Центр

Так, в Херсоні, в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 203-2 (заняття гральним бізнесом) КК, була встановлена група осіб, яка на території міста Херсон організувала незаконну діяльність з надання громадянам доступу до азартних ігор.

“В результаті проведених 19 обшуків за місцями розташування гральних закладів було виявлено та вилучено готівку, отриману в результаті незаконної діяльності, більше 300 одиниць комп’ютерної техніки, картки гравців і флеш-накопичувачі, які забезпечували доступ до азартних ігор і чорнова бухгалтерія. Загальна вартість вилученого склала 1,76 мільйона гривень,” — зазначає джелело.

Крім того, в Луганській області, в районі проведення антитерористичної операції, податківці спільно з СБУ припинили діяльність ще одного грального закладу. В ході проведення слідчих заходів правоохоронці виявили та вилучили готівку, ігрове обладнання, документація і чорнові записи про проведення ставок і отримання доходів закладом, а також так звані квитки на виплату виграшів, частина з яких вже була використана.

Наразі слідчі дії тривають.