Роман Заставний боротиметься проти нечесної феміди

Свавілля в українській судовій системі в державі – на устах в людей вже не один рік. І що найгірше – безчиння досі не припиняється. В країні продовжують діяти створені раніше зв’язки судів різних видів, нечисті на руку юристи, які продукуванням незаконних рішень реалізовують рейдерські схеми із захоплення нерухомості та нелегальні стягнення коштів. Зокрема такі методи досі діють у львівських судах різних рівнів.

Народному депутатові Роману Заставному регулярно надходить чимало звернень щодо порушень у судовій системі. Водночас питання формування судової гілки влади сьогодні гостро стоїть на рівні держави. Та чи пройдуть переатестацію працюючі сьогодні правозахисники? Чи, можливо, дієвіше і простіше набрати нових людей в органи правосуддя?

Наразі Роман Заставний зумів зібрати пакети документів, в яких встановлено, що приймаючи рішення, суди не гребують чинним законодавством, у справах використовують «липові» докази та навіть вдаються до підробки документів. Усі ці факти згруповано та вже передано в Національне антикорупційне бюро України, Вищу кваліфікаційну комісію суддів, Раду суддів, Міністерство юстиції.

Паралельно система намагається чинити спротив таким діям народного депутата. Так відколи Роман Заставний почав активну боротьбу проти нечесної феміди, у засобах масової інформації, зокрема на тернопільських інтернет-сайтах та «5 каналі», почали з’являтися замовні матеріали із наклепами на обранця. Проте це зайвий раз доводить, впевнений депутат, що він зачепив за болюче нечистих на руку ділків і рухається у вірному напрямку. То ж надалі відступати Роман Заставний не планує.