Прокуратура вимагає покарання для вбивці

Ухвалою апеляційного суду області за апеляційною скаргою державного обвинувача скасовано виправдувальний вирок Комсомольського  районного суду  міста  Херсона стосовно громадянина, який обвинувачується за  п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115,  ч. 4 ст. 187,  ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст.  297 Кримінального кодексу України, з підстав істотного  порушення  кримінального процесуального  закону.

Органами  досудового слідства  встановлено, що зазначений чоловік у 2012  році, перебуваючи  в житловому будинку в с. Комишани Херсонської міської ради у  стані  алкогольного сп’яніння,  за попередньою змовою  з  іншими особами  скоїв  розбійний напад  на  громадянина, який проживав у зазначеному будинку, спричинивши  останньому тяжкі  тілесні  ушкодження, від яких потерпілий помер.

Крім того, встановлено, що обвинувачений на території Херсонського  міського кладовища, скоїв 11 епізодів заволодіння шляхом демонтажу   металевих огорож ,  які  були розміщенні  на  місцях поховання померлих, а також неодноразово вчиняв викрадення майна громадян шляхом проникнення до їх житла.

Кримінальне провадження  направлено  на новий  розгляд  до суду  першої  інстанції.

 

Прес-служба прокуратури Херсонської області