Президент ознайомився з роботою потужного фермерського господарства на Тернопільщині

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Тернопільської та Івано-Франківської області відвідав фермерське господарство «Гадз» у селі Трибухівці, де взяв участь у відкритті промислових потужностей.

Глава держави взяв участь в церемонії запуску нового холодильного комплексу та поспілкувався з колективом підприємства.

Голова підприємства Петро Гадз ознайомив Главу держави з роботою фермерського господарства, розповів про плани щодо розвитку, зокрема про збільшення виробничих потужностей, відкриття нових цехів із виготовлення фруктових пюре та запуску лінії із виготовлення соків. Президент відвідав цех із виробництва і відбору саджанців фруктових дерев та цех, де зберігається продукція.

«Приємно бути серед людей, які в ці часи роблять все можливе для того, щоб інвестувати в майбутнє України, у виробництво, і роблять все можливе, щоб забезпечити внутрішній ринок та експортні можливості за технологіями, яких раніше в Україні не існувало», – сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що нині в державі створюються нові можливості і умови для роботи підприємців. Глава держави відзначив, що розвитку цього фермерського господарства сприяли українські підрядники та постачальники обладнання. «Українці будують, монтують, вирощують і споживають», – підкреслив Президент, додавши, що продукція підприємства, фрукти та саджанці, також експортується до багатьох країн, в тому числі до Європи.

Петро Порошенко висловив переконання, що поліпшення інвестиційного клімату та умов праці для підприємців сприяли дерегуляційні заходи та реформи. «Впевнений, що питання дерегуляції є вирішальним у питанні інвестиційного клімату, а питання зміни податкового адміністрування знімає податковий тягар з виробника», – сказав Глава держави.

Президент підкреслив, що в країні будуть продовжені реформи для того, щоб забезпечити поліпшення інвестиційного клімату. Глава держави нагадав, що вчора Європейський Союз оприлюднив знакову заяву і назвав проведені за останні два роки реформи в Україні безпрецедентними. «Не збираюся зупинятись. Ми будемо рішуче продовжувати кроки у боротьбі з корупцією, будемо залучати іноземних інвесторів, бо це досвід нових технологій», – зазначив він.

Президент побажав підприємству втілення всіх планів, подальшого розвитку. «Дякую за вашу працю. Будемо підтримувати таких людей», – зазначив Петро Порошенко.

«Наша стратегія – крок за кроком розвивати Тернопільщину і виводити її у лідери. Можливо не так швидко, як би хотілося, але цілком впевнено нам вдається рухатися до реальних змін в області. І дуже важливо, що ми маємо підтримку від Держави – адже цьогоріч ми реалізовуємо різних проектів на суму у майже 300 млн грн. Вагомим є те, що ми маємо партнерів і серед бізнесу – ось у цей проект, де ми зараз знаходимося, загалом буде вкладено 12 мільйонів євро інвестицій. І це засвідчує, що область рухається в правильному напрямку», – в свою чергу зазначив очільник ТОДА Степан Барна

 

ДОВІДКОВО:

Фермерське господарство «Гадз» створене 20 жовтня 2011 року і спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід. В період з 2012 по 2016 роки здійснено посадку близько 600 га саду.

Планується збільшення площі саду до 2,5 тисячі гектарів. Також в господарстві закладений малинник, площею 5 гектарів. Крім цього закладений розсадник, в якому на даний час вирощується 500 тис. штук саджанців плодових культур.

Даний розсадник організований з метою вирощування саджанців яблуні для подальшого розширення площ даної культури в господарстві та для реалізації покупцям. Планується виробництво 1 мільйона саджанців щороку.