Правоохоронці вилучили ацетильований опій на суму 150 тисяч гривень

Співробітникам 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції стало відомо, що житель Голої Пристані виготовляє та розповсюджує наркотики. Під час перевірки інформація підтвердилась.

Оперативники встановили, що 44-річний чоловік займається розповсюдженням ацетильованого опію. Наркотик він робив з макової соломки. Його подільники розповсюджували опій серед наркозалежних жителів міста.

Під час проведення обшуку у підозрюваного виявлено та вилучено 200 мл екстракційного опію, 400 грамів макової соломки, 1,5 літра концентрату макової соломи, 500 мл прекурсорного розчинника, 150 мл. ангідриду оцтової кислоти та 1 літр відходів від переробки макової соломки. Також вилучене лабораторне обладнання для виготовлення екстракційного опію.

– Ми встановили, що підозрюваний є організатором злочинної групи. Наркотична речовина вилучена та направлена на дослідження. За цінами «чорного ринку» загальна сума вилученого сягає 150 тисяч гривень, – повідомив начальник відділу 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Андрій Денисьєв.

Після проведення експертизи буде вирішуватись питання про порушення кримінального провадження за ст.307 Кримінального кодексу України “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів”. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Відділ комунікації

ГУНП в Херсонській області