Правоохоронці провели турнір зі стрільби (ФОТО)

За ініціативи Управління кадрового забезпечення та обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України відбувся Чемпіонат ГУНП зі швидкісної стрільби з бойової зброї.

Турнір присвячений пам’яті майора міліції Віталія Нестеренка, який загинув при виконанні службових обов’язків.

У змаганнях прийняли участь 32 працівника з органів та підрозділів ГУНП області. Правоохоронці виконували швидкісні вправи №9, 10 та 11 діючого курсу стрільб та спортивні стрілецькі вправи.

За призові місця змагалися працівники відділів та відділень поліції, служб та підрозділів Головного управління Національної поліції.

За підсумками змагань перше місце здобула команда відділу швидкого реагування ГУНП, другою була команда Управління кадрового забезпечення. Бійці батальйону особливого призначення «Херсон» піднялись третю сходинку п’єдесталу.

У особистому заліку перше місце посів Олег Баранецький з відділу швидкого реагування. Друге місце здобув Олег Теплий з Управління кадрового забезпечення. Бронза дісталася Денису Руденко з Цюрупинського відділення поліції.

Після закінчення змагань відбулось нагородження. Всім переможцям і призерам турніру були вручені кубки, медалі та грамоти.

Відділ комунікації ГУНП

в Херсонській області