Поліція затримала підозрюваного у жорстокому вбивстві

Жертвою злочину став 33-річний житель міста Олешки. Він прийшов в гості до своєї знайомої, там у нього виник конфлікт з 26-річним наркозалежним братом дівчини. Під час сварки брат вдарив гостя ножицями у серце, після чого втік. Поранений помер у лікарні, повідомляють БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ.

Працівники Цюрупинського відділення поліції провели комплекс необхідних оперативно-розшукових заходів для встановлення місцезнаходження підозрюваного. Була отримана інформація, що зловмисника бачили на трасі у напрямку міста Одеса. Для його затримання туди негайно виїхав керівник відділення поліції, начальник сектору кримінальної поліції та оперативник.

– Не доїжджаючи кілька кілометрів до Одеси, ми помітили підозрюваного, який йшов по узбіччю траси, – повідомив керівник Цюрупинського відділення поліції Володимир Писоцький. – Операцію по його затриманню розрахували так, щоб він нікуди не втік та не зміг чинити опір.

Затриманий розповів, що ніч після скоєння злочину провів на цвинтарі. А вранці вирішив йти пішки до родичів в одне з сіл Одеської області, де планував переховуватись. Він свідомо не скористався громадським транспортом, бо здогадувався, що його розшукуватимуть. Наразі зловмисник затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.