Поліцейські розшукали неповнолітніх херсонців, які втекли з дому

До чергової частини Дніпровського відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення 17-річних хлопця та дівчини. Поліцейські опитали батьків та встановили, що підлітки знали один одного та можливо пішли зі своїх домівок разом. Також поліцейським стало відомо, що вони навчалися в одній школі та були закохані. Батьки не розділяли їх вибір, тому вони вирішили втекти з дому та жити окремо, повідомляє сайт ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Херсонській області

На пошуки неповнолітніх були орієнтовані поліцейські міста Херсона та області. Оперативники провели ряд заходів, направлених на встановлення місцезнаходження зниклих, розмістили орієнтування у засобах масової інформації, соціальних мережах, розклеїли листівки у найбільш людних місцях міста, опитали рідних та друзів хлопця та дівчини.

– Протягом доби нам стало відомо, що пара може переховуватись у своїх друзів у Херсоні. Правоохоронці виїхали за вказаною адресою та знайшли втікачів. Неповнолітніх повернули додому. У відношенні батьків були складені адміністративні матеріали за ч.1 ст.184 КУпАП “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”. Підлітки пообіцяли, що більше такого не робитимуть, – повідомила начальник відділу молодіжної превенції УПД ГУНП в Херсонській області Тетяна Пшонь.

Шановні батьки! Поліція Херсонщини звертається до вас та радить уважніше ставитися до виконання своїх батьківських обов’язків. Виховання дітей – прямий обов’язок батьків. Частіше спілкуйтеся зі своїми дітьми, цікавтеся, чим вони захоплюються, розмовляйте з ними про їх інтереси, давайте поради, обов’язково перевіряйте коло спілкування у соціальних мережах. Навчіться бути друзями своїм дітям, наводьте приклади того, як їм слід поводитись в різних ситуаціях. Це допоможе вберегти ваших дітей від необдуманих вчинків.