Питання органічного землеробства підняли у Херсоні

Сьогодні, 7 липня, відбулась зустріч керівництва обласної державної адміністрації з представником компанії FiBL Switzerland Торальфом Ріхтером та незалежним експертом з питань органічного землеробства в Україні та експорту органічної продукції до ЄС та США Марією Махновець.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА

Така зустріч була організована, аби обговорити разом із представниками обласної влади Херсонщини питання органічного землеробства на глобальному рівні (факти, цифри та тенденції), розвиток цього напрямку саме в Україні та актуальні виклики в експорті продукції з України.

Розпочинаючи спілкування, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук зауважив, що у зв’язку із втратою ринку збуту в напрямку Криму, вирощування органічної продукції стало актуальним для Херсонської області, як потенційного імпортера, орієнтованого на ринки Європи, Азії та Африки.

В. о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій з цього приводу також зазначив:

«Херсонщина належить до одного з найбільш сприятливих регіонів України для розвитку високоінтенсивного овочівництва. Наші томати й кавуни вже давно стали брендом для всієї України. До того ж, триває процес винайдення надійних партнерів за кордоном і запровадження експансії товарів власного виробництва з позначкою «madeinKhersonregion».

Торальф Ріхтер звернув увагу, що саме через такий високий потенціал Херсонщині у сфері органічного землеробства на дійсно екологічно чистій землі, FiBL Switzerland, як найбільша у світі організація щодо питань органіки, зацікавлена у співпраці з аграріями Херсонської області.

«Україна є одним з найактивніших постачальників органічної сировини до країн Європи, де вони вже стають товарами для продажу, саме тому ми прагнемо налагодити міжнародну кооперацію. Крім того, одна з основних цілей співпраці – розвиток сільських територій», – пояснив Торальф Ріхтер.

Більш детально про експорт такої органічної продукції розповіла Марія Махновець і відразу зауважила, що в усьому світі країни поділяються на ті, що більше споживають і ті, що більше виробляють товари. Україна відноситься до другої категорії і, більш того, є одним з найбільших постачальників кормової продукції.

«Майже весь експорт України проходить через транспортні шляхи саме Херсонської області, адже тут зосереджена велика кількість трейдерів і є не тільки автомобільний, а й водний транспортний коридор», – звернула увагу Марія Махновець.

Вона також розповіла про особливості ринку збуту у світі й Україні та пояснила про всі етапи процесу імпортування товарів за кордон.

Керівники облдержадміністрації мали змогу особисто ознайомитися з представленими органічними товарами, які презентували гості.

Окрім того, гості запросили представників ОДА до участі Конференції, Ознайомчому турі та Круглому столі, який проходитиме у вересні цього року за участі регіональної влади та Херсонської Торгово-Промислової Палати.

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Как заработать на “лайках” в Instagram

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*