Підліток місяць не приходив додому, бо посварився з мамою

На Херсонщині знайшовся зниклий місяць назад підліток, повідомляє сайт Олешки сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Херсонській області.

Майже місяць тривали пошуки 16-річного хлопця, який пішов з дому у місті Олешки та не повернувся. Про зникнення сина до поліції повідомила його мати. Жінка пояснила, що син раніше не тікав з дому, але останнім часом їхні стосунки погіршились. Відомості про подію були одразу внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України.

Працівники Олешківського відділення поліції провели ряд заходів, направлених на встановлення місцезнаходження неповнолітнього, розмістили орієнтування у соціальних мережах, розклеїли листівки у найбільш людних місцях міста, опитали рідних та друзів хлопця. Деякі з його друзів повідомляли поліції, що бачили хлопця, але він не хоче повертатися додому. Після майже місяця відсутності «втікач» сам повернувся до себе додому.

Зі слів 16-річного хлопця, у нього не складаються стосунки з мамою, тому він вирішив деякий час пожити окремо. Майже місяць він жив у друзів, з якими знайомився на вулиці. А коли втомився від бродячого способу життя, то вирішив повернутися додому. Також він зізнався, що зривав листівки з орієнтуваннями про пошук, щоб люди його не впізнали.

Вирішується питання про складання у відношенні матері адміністративного протоколу за ч.1 ст.184 КУпАП “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”.