Нововоронцовський район готовий до збирання ранніх зернових культур

Зерновиробництво було i залишається  пріоритетною галуззю сiльськогосподарського виробництва, яке спрямовує розвиток всього агропромислового комплексу району. Тому збирання зернових культур є підсумком  роботи хлiборобiв за весь рiк. Господарствами всіх форм власності  було зроблено все можливе, щоб своєчасно виконати всі технологічні процеси та отримати в кінцевому результаті 124,9 тис. тонн зерна.

Повідомляє сайт Нововоронцовка Сьогодні.

На викокакня цих показникiв господарствам району необхiдно зiбрати зернових культур з площi 36,6 тис.га, з них: раннiх зернових – 34,6 тис.га, в тому числi озимої пшеницi – 24,5 тис.га;  озимого та ярого ячменю – 8,9 тис.га;  вiвса – 20 га; гороху – 1120 га.

Господарствами всiх форм власностi, згідно оперативних даних, було проведено певний обсяг робiт на посiвах зернових культур:

  • підживлено озимих зернових на площі 26,0 тис.га (85%), крім того озимого ріпаку – 2019 га (100%);
  • проведено хімічне прополювання озимих зернових культур на площі 24,0 тис.га (100%), ярих культур – 5,1 тис.га (82%);
  • оброблено посіви озимої пшениці від шкідників.

Згiдно робочих  планiв на збираннi  ранніх зернових  культур 2017 року планується  задіяти  на обмолотi 137 власних  зернозбиральних комбайнiв. Навантаження на комбайн на обмолотi, з урахуванням залучених, в середньому по району становитеме  252, га.  Вiдповiдно до розрахунків в середньому по району збирання врожаю можливо провести за 14 днiв.

Коефiцiєнт готовності зернозбиральних комбайнiв складає 97%, валкових жниварок – 100%, зерноочисної техніки – 100%, зернотокiв – 95%, вагових господарств – 95%.

При розрахунковiй потребi сiльгосптоваровиробникам на весь перiод проведення літніх робіт та збирання врожаю потрiбно: 690 тонн дизельного палива, станом на даний час в наявностi є 650 тонн (95%); 210 тонн бензину,  фактично є 190 тонн (90%); 40 тонн автотракторних масел, є в наявностi 37 тонн  (93%).

Для достовiрного облiку виконаних робiт та зiбраної продукцiї в кожному господарствi пiдготовлено необхiдну облiкову документацiю, проводяться навчання з матерiально-вiдповiдальними особами.

Також з усiма учасниками жнив проведено навчання та атестацiю з правил технiки безпеки та пожежноi безпеки та виконати весь комплекс робiт по збереженню врожаю вiд пожеж та розкрадання.

Врожай цього року вже сформовано i нам лише залишається подбати про його збираная в стислi, оптимальнi сроки та його подальше збереження. Але сiльськогосподарське виробництво на цьому не закiнчується i в подальшому нас чекає посiв озимих культур врожаю наступного 2018 року.

Всього пiд посiв озимих врожаю 2018 року необхiдно пiдготувати грунту 32,8 тис.га, в тому числi пiд зерновi 29,8 тис.га, з них озима пшениця 25.7 тис.га,  озимий ячмiнь 4,1 тис.га,  озимий рiпак на зерно 3,0 тис.га.

Тому вже зараз всiм нам необхiдно подбати про заготiвлю необхiдної кiлькостi насiння озимих i ярових зернових культур в кiлькостi 6,2 тис.тонн, в тому числi пшеницi 5,3 тис.тонн.. Ще раз додатково переглянути структуру посiвiв на 2018 рiк, сортовий та репродукцiйний склад насiння i при необхiдностi провести сортооновлення та сортозаміну.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Как заработать на “лайках” в Instagram

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*