Нотаріус разом з родиною вирощував та збував коноплю

У Херсоні приватний нотаріус започаткував незаконний сімейний бізнес. Разом з родиною, чоловік вирощував та збував  марихуану, повідомляє сайт Херсон сьогодні з посиланням на Магнолію-Тв.

Працівники поліції провели санкціонований обшук у домоволодінні нотаріуса. Вилучено майже 3 кг канабісу, 17 паперових згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору, а також саморобний пристрій для куріння коноплі.

Крім того, позаду будинку родина вирощувала 24 кущі коноплі з усім необхідним обладнанням для їх кращого та швидшого росту. За регулярний полив насаджень відповідала бабуся. У несприятливу погоду, яка могла нашкодити кущам та, як наслідок, якості наркотику, члени родини накривали рослини спеціальними контейнерами, а для їх росту вмикали неонові лампи.

Та, як з’ясувалося, це був не весь «запас» фігурантів. У будинку правоохоронці вилучили велику кількість насіння рослин канабісу для висадки нового врожаю. Наразі усе вилучене та направлено на дослідження.

– На теперішній час ми встановлюємо зв’язки фігурантів, канали збуту наркотиків, а також ролі усіх членів родини щодо вирощування та розповсюдження наркоотрути, – повідомив керівник відділу 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Андрій Денисьєв.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».