Нотаріус разом з родиною вирощував та збував коноплю

У Херсоні приватний нотаріус започаткував незаконний сімейний бізнес. Разом з родиною, чоловік вирощував та збував  марихуану, повідомляє сайт Херсон сьогодні з посиланням на Магнолію-Тв.

Працівники поліції провели санкціонований обшук у домоволодінні нотаріуса. Вилучено майже 3 кг канабісу, 17 паперових згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору, а також саморобний пристрій для куріння коноплі.

Крім того, позаду будинку родина вирощувала 24 кущі коноплі з усім необхідним обладнанням для їх кращого та швидшого росту. За регулярний полив насаджень відповідала бабуся. У несприятливу погоду, яка могла нашкодити кущам та, як наслідок, якості наркотику, члени родини накривали рослини спеціальними контейнерами, а для їх росту вмикали неонові лампи.

Та, як з’ясувалося, це був не весь «запас» фігурантів. У будинку правоохоронці вилучили велику кількість насіння рослин канабісу для висадки нового врожаю. Наразі усе вилучене та направлено на дослідження.

– На теперішній час ми встановлюємо зв’язки фігурантів, канали збуту наркотиків, а також ролі усіх членів родини щодо вирощування та розповсюдження наркоотрути, – повідомив керівник відділу 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Андрій Денисьєв.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*