Нелегальні відвідувачі Криму потрапили “під санкції” херсонських прикордонників

Упродовж 2016 року півтори тисячі громадян, що незаконно потрапили в окупований Крим через закриті пункти пропуску, “попалися” прикордонникам на адмінмежі

Про це повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Depo.Запоріжжя.

На адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом – контрольних пунктах “Чонгар”, “Каланчак” та “Чаплинка” – упродовж цього року прикордонники виявили 1500 громадян, як українців, так й іноземців, що нелегально потрапляли в окупований Крим та з нього. Порушники використовували тимчасово закриті пункти пропуску, які залишились на окупованій території.

Іноземцям, які в такий спосіб намагалися потрапити на материкову частину України прикордонники відмовляли пропуску та забороняли в’їзд в Україну на три роки, а громадян України притягували до адміністративної відповідальності.

Прикордонники нагадують, що Постановою КМУ від 4 червня 2015 року встановлено Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. У відповідності до Постанови в’їзд та виїзд з ТОТ АР Крим здійснюється лише через контрольні пункти в’їзду-виїзду. За порушення вказаного порядку особи притягаються до відповідальності згідно діючого законодавства.