Навчально-польові збори випускників шкіл Олешківщини

Військово-патріотичне вихованняв Україні виходить на якісно новий рівень. У травні 2017 р. для одинадцятикласників Олешківського району проходили 3-денні навчально-польові збори, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни».

Повідомляє сайт ОЛЕШКИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Олешківської районної державної адміністрації.

Урочисте відкриття зборів відбулося в кожному ЗНЗ, після чого школярі приступили до здачі нормативів, стройової підготовки, до занять із тактичної та вогневої підготовок.

Під час проведення навчально-польових зборів вчителі предмету «Захист Вітчизни» підвели підсумки спільної роботи з учнями за два роки.

Юнаки продемонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню і маневру, способів пересування на полі бою та інше. На завершальному етапі хлопці в польових умовах прослухали курс із основ мінної підготовки, практично обладнали захисні позиції та відпрацювали дії взводу у наступі й обороні. Під час заняття з медико-санітарної підготовки старшокласники здобули навички користування засобами солдатської аптечки.

Під час занять із вогневої підготовки вивчалися правилабезпеки поводження із зброєю, призначення, бойові властивості і принцип роботи сучасної стрілецької зброї, ручних осколкових гранат. Учні мали змогу ознайомитися з тактичною підготовкою, веденням вогню зі стрілецької зброї (у положенні стоячи, лежачи, з коліна), а також метанням ручних гранат по умовному окопу противника.

Кожна школа провела вогневу підготовку на своїй базі.

Допризовна молодь м.Олешки проходила теоретичний та практичний курс підготовки молодого бійця 3 дні поспіль: на стадіоні «Старт», на полігоні за містом та на базі Раденського полігону. Керував підготовкою Соколов В.Є., вчитель Олешківської гімназії, керівник районного методичного об’єднання вчителів курсу «Захист Вітчизни», підполковник у відставці, досвідчений педагог. У цьому році до проведення навчально-польових зборів долучився Паламарчук В.В., олешківчанин, учасник АТО. Він зазначив, що справа рухається в правильному напрямку, школи виховують майбутніх патріотів, захисників.

Учасники зборів мали змогу ознайомитися з вибухонебезпечними предметами (бомбами, мінами, гранатами, набоями тощо) та порядком поводження з ними. Тепер підлітки знають, як боротися з ядерною атакою ворога, вести в напад військо та врятувати пораненого товариша на полі бою. Одягання загальновійськового захисного комплекту від масового ураження стало чи не найбільшим випробуванням для юних «бійців». Водночас, крім труднощів правильно натягнути на себе протигаз та комбінезон, виникали проблеми з вільним пересуванням у такому спорядженні в просторі.

Запідтримки начальника відділу освіти Котюка В.В., представники всіх ЗНЗ району відвідали військову частину на Раденському полігоні, там ознайомились з військовою технікою та сучасною зброєю.

«Враження від перебування у військовій частині залишили тільки позитивні емоції. Солдати ввічливі, сповнені патріотизму, любовідо рідної Батьківщини, горді тим, що їм готується достойна зміна», – прокоментували відвидини старшокласники.

Надзвичайні ситуації, катастрофи чи ядерна атака ворога не страшні тепер школярам Олешківщини. Будемо сподіватися, що знання, отримані дітьми, знадобляться їм тільки в теорії і – ніколи на практиці.

Джерело:  ОЛЕШКИ СЬОГОДНІ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Медведь забрался в дом и “сыграл” на пианино (ВИДЕО) 

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

 Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

 Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)