На Херсонщині зменшився рівень корупції

Українські бізнесмени знову поставили мінус боротьбі з корупцією у державних органах. Середня оцінка антикорупційного прогресу склала -0,8 балів, що значуще не відрізняється від попереднього заміру навесні цього року. 19,5% бізнесменів поставили антикорупційним заходам державних органів найнижчий бал. 52% вважають, що ситуація із корупцією залишається сталою, і лише 3,4% повністю задоволені змінами і поставили найвищий бал. Оцінювання проводилося за шкалою від (-5) до (+5), де 0 означав незмінність ситуації.

Такими є результати соціологічного опитування «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля», яке представили Transparency International Україна, ТОВ Аудиторська фірма «ПрайсвотерхаусКуперс» («PwC Україна») та GfK Ukraine.

На думку українського бізнесу в останні півроку рівень корупції погіршився передусім у сфері послуг (з -0,74 до -0,87 балів). Утім, є й позитивні тенденції у сфері сільського господарства – тут оцінка рівня корупція покращилась з – 0,97 до – 0,69 балів.

Дещо змінилася географія корупції. Найменш корумпованими державні органи бізнесмени вважають у Луганській, Хмельницькій (по -0,09), Чернівецькій (-0,25) та Тернопільській областях (-0,38).

-KVK6rSvHSw

Дещо шокуючим може стати результат Херсонщини. За лише кілька місяців її показник став набагато кращим! Такий результат не може не тішити. Цікаво, якими методами боролися із корупцією в Херсоні?

Для прикладу,  владу Тернопільщини вважають однією із найменш корумпованих в державі. Секрет області простий – бізнесу намагаються допомагати, адже саме від нього залежить подальша доля всього регіону.