На Херсонщині водій зґвалтував свою попутницю

Житель Херсонщини зґвалтував свою попутницю. Жертвою нападника стала 36-річна жінка, повідомляє сайт Береговые новости з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції в Херсонській області.
Все почалося з того, що до відділку поліції прийшов 46-річний чоловік і розповів, що власноруч затримав ґвалтівника своєї дружини.
Як з’ясувалося, того вечора жінка поверталась додому після пізньої зміни. Оскільки автобуси вже курсували, жінка зупинила автомобіль. Водій видався жінці доволі люб’язним. Втім, не доїжджаючи до села, він зупинив машину і запитав як пасажирка розраховуватиметься з ним за проїзд. Жінка сказала, що має гроші, тому заплатить скільки треба. Але водій це заперечив і відповів, що гроші йому не потрібні. Раптово він накинувся на пасажирку, жорстоко побив і зґвалтував. Після цього він підвіз її ближче до села і висадив з машини. У відчаї жінка подзвонила рідним і розповіла, що з нею трапилось. Родичі з друзями наздогнали нападника. Тепер ґвалтівнику загрожує 5 років ув’язнення.