На Херсонщині визначили володаря Суперкубку області з футболу

18 березня, завершилися змагання за Суперкубок Херсонської області з футболу у якому взяли участь команди, які посіли І і ІІ місце у чемпіонаті області у 2016 році. Це ФК «Колос» (смт Хлібодарівка, Чаплинського району) та СК «Каховка», пише сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Обидві команди з усією відповідальністю підійшли до фінального поєдинку, Гравці активно атакували та перехоплювали м’яч один у одної. Гра видалася напруженою та цікавою.

Разом із вболівальниками за результативною грою спостерігали голова обласної держаної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський та голова Генічеської РДА Олександр Воробйов.

Фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди СК «Каховка» із рахунком 3:2.

Звертаючись до учасників змагань, Андрій Гордєєв подякував командам за цікаву гру. Привітав переможців та вручив Суперкубок Херсонської області команді СК «Каховка».

«Хочу вам подякувати за вашу життєву активність. Футбол – це гра мільйонів. Обидві команди показали сьогодні жагу до перемоги та продемонстрували гарну команду роботу. Займаючись спортом ви показуєте молоді гарний приклад, наслідуючи який в Україні росте здорова і успішна нація. Дякую за це. Бажаю вам наснаги»,- зазначив голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв.

Також від обласної федерації футболу Андрій Гордєєв нагородив футбольними м’ячами дівочу футбольну команду «Схід» Олешківського району, яка нещодавно виборола перемогу у Миколаївської команди та за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області та Україні, досягнення високих спортивних результатів вихованців- директора Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Галину Дмитрівну Метелу.

Джерело: Херсон Сьогодні