На Херсонщині вирішували питання дотримання військової дисципліни

Під час засідання Ради оборони Херсонської області, яка проводилася 19 лютого, у Цюрупинському районі, обговорювалося питання забезпечення дотримання дисципліни військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань, зокрема щодо заборони продажу алкогольних напоїв особам у військовій формі. Командир оперативно-тактичної групи «Південь» Юрій Галушко сказав:

«Проблема, пов’язана з уживанням спиртних напоїв серед військових – це і проблема всього суспільства. Саме тому ми, не ухиляючись від відповідальності, закликаємо суспільство поставитися до неї не тільки як до локальної, а як до загальносуспільної».

Керівництво облдержадміністрації та обласної ради одностайно підтримують позицію командного складу й готові разом із військовими вирішувати це питання.

«Ми розуміємо, що процес мобілізації залучає до армії пересічних громадян, іноді морально непідготовлених до військової служби та дисципліни. Тому будемо співпрацювати для того, щоб надалі таких інцидентів не виникало», – зазначив голова обласної ради Андрій Путілов.

Також він наголосив на тому, що є необхідність оприлюднювати прізвища тих, хто порушує дисципліну та вносить диструктив до лав арміі:

Ми маємо оприлюднювати імена таких людей за допомогою ЗМІ, адже навіть близькі та рідні можуть впливати на поведінку таких несвідомих особистостей”.

Під час обговорення висловили пропозицію щодо оголошення заборони продажу алкогольних напоїв особам у військовій формі, а також заборону на відвідування громадських розважальних закладів, де є можливість придбати алкоголь.

Джерело: Нова Каховка online