На Херсонщині викрили браконьєрів

На Херсонщині тривають профілактичні заходи щодо боротьби з браконьєрством, незаконною торгівлею водними ресурсами та іншими порушеннями правил рибальства.

У проведенні заходів задіяні працівники поліції, рибоохорони та громадськість. Проводяться профілактичні заходи на ринках області. Правоохоронці припиняють незаконну торгівлю водними ресурсами та браконьєрськими знаряддями лову риби, установлюють джерела надходження та постачальників незаконно виловлених водних ресурсів. Перевіряються також місця стоянок плавзасобів та їх власники на причетність до незаконного вилову риби.

З початку проведення заходів виявлено 164 факти браконьєрства, 90 фактів незаконної торгівлі водними ресурсами та браконьєрськими знаряддями лову риби. Викрито 278 правопорушень: за порушення правил рибальства, порушення правил торгівлі на ринках та торгівлю з рук у невстановлених місцях. У правопорушників вилучено 7,5 тонн незаконно виловленої риби. Вилучено 235 рибальських сіток та 56 інших знарядь для вилову риби.

ВК ГУНП в Херсонській області