На Херсонщині викрили ” амфетамінову фабрику” (ФОТО)

 На Херсонщині правоохоронці затримали чоловіка, який займався виготовленням і збутом на території області психотропних речовин. Під час обшуку в його оселі було вилучено близько 130 грамівамфетаміну та лабораторне обладнання.

PM329image001

Співробітникам 8-го територіального управління Департаменту протидіїнаркозлочинності Національної поліції стало відомо, що один з жителів Нової Каховки зберігає у себе вдома наркотики.

PM720image002

Оперативники встановили, що 43-річний раніше судимий винаймає квартиру у Новій Каховці для виготовлення амфетаміну. Під санкціонованого обшуку у квартирі підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили 130 грамівамфітаміну та лабораторне обладнання за допомогою, якого він виготовляв наркотик. Також оперативники встановили, що підозрюваний оптом збувавамфітамін для 27-річної жительки Херсона.

PM914image003

Наркоторговка приймала замовлення по телефону, після отримання грошей на банківську картку робила так звані «закладки» з амфетаміном. Про місце «закладки» замовник повідомлявся через СМС, – повідомив начальник відділу 8-го територіального управління Департаменту протидіїнаркозлочинності Національної поліції Андрій Денисьєв.

PM710image004

Під час обшуку у квартирі підозрюваної оперативники виявили та вилучили150 грам канабісу та 160 грамів амфітаміну, який був розфасований у пакетики.

Наразі встановлюються інші зв’язки злочинної групи. Наркотичну речовину вилучено та направлено на дослідження. Загальна сума вилученого за цінами «чорного ринку» сягає 190 тисяч гривень.

Після проведення експертизи буде вирішуватись питання про порушення кримінального провадження за ст. 313 КК України. (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, передача чи продаж обладнання, що використовується для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Відділ комунікації

ГУНП в Херсонській області