На Херсонщині відкрили сучасний реабілітаційний центр

2 листопада у селі Чорнобаївка Білозерського району відбулось урочисте відкриття реабілітаційного центру громадської організації «Молодіжний центр «Ніка», повідомляє сайт Білозерка сьогодні з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Це недержавна організація, головним напрямком діяльності якої є пропаганда здорового способу життя, боротьба з різними видами згубних залежностей і реалізація соціальних проектів, спрямованих проти наркотиків, алкоголю та ігроманії.

Керівник громадської організації Денис Сидора розповів, що організація центру розпочалася чотири місяці назад і за цей час за допомогою звернулася немала кількість людей.

«Початково громадська організація працювала в Одесі, але ми зрозуміли, що маємо змогу допомагати людям і з інших областей. З тими, хто звертається по допомогу в «Ніку» працюють психологи, педагоги, постійно проводиться робота з поліцією і виїзди до навчальних закладів і спортивних секцій. Курс реабілітації триває півроку, але після цього проводиться ще й робота з ресоціалізації людини», – додав Денис Сидора.

Також він зазначив, що реабілітаційний центр співпрацює і з бійцями із зони АТО, адже їм часто необхідна психологічна допомога.

Люди, які отримують допомогу «Молодіжного центру «Ніка», працюють зі співробітниками центру як консультативно, так і на постійній основі, проживаючи в ньому.

«В більшості за допомогою звертаються батьки дітей, які потрапили у наркотичну, алкогольну чи ігрову залежність. Ми намагаємося допомогти людини змінити власну свідомість і зрозуміти, що шлях, на який вона встала, хибний і не приведе до корисних результатів. До речі, по завершенню курсу реабілітації контакт із людьми не припиняється. Багато хто стає співробітниками нашої організації», – зазначив Денис Сидора.

На урочисте відкриття завітала перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова. Разом із керівниками цієї громадської організації  вона урочисто перерізала стрічку на вході до будинку центру й ознайомилися з його роботою.

«Влада не може стояти осторонь, це дуже серйозна проблема нашого суспільства, особливо серед дітей. Реабілітаційний центр займається ліквідацією наслідків залежностей, але потрібно приділяти велику увагу тоді, коли проблеми ще не почалися. Батьки повинні не просто забезпечувати дитину матеріальними благами, вони мають цікавитися духовним і психологічним станом дитини, її інтересами й колом спілкування», – зауважила Валентина Січова.

Також вона зазначила, що для збереження здорової та розвиненої молоді обласна державна адміністрація активно впроваджує програми  розвитку дитячого й масового спорту, адже саме спортивні заняття розвивають у дитині важливі для життя якості.

Саме тому організатори реабілітаційного центру громадської організації «Молодіжної організації «Ніка» сподіваються на продуктивну співпрацю з обласною державною адміністрацією із збереження здорової молоді – майбутнього нашої країни.