На Херсонщині відкрилась галерея присв’ячена Героям Небесної Сотні

У картинній галереї Нової Каховки відкрилася виставка, присвячена Героям Небесної Сотні.

20 лютого, в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З сумом і болем ми  згадуємо тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі, – говорить директор картинної галереї ім. А. Гавдзинського Олена Михайленко.-  Ті, для кого “справедивість”, “гідність”, “свобода”, “Україна” були не просто словами, а сенсом їх життя. Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Для України це найголовніша, найпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили. Їм ми присвятили цю виставку… “.

Виставка у міськиій картинній галереї під назвою “Шлях до свободи” працюватиме до середини березня. Не пошкодуйте вільної хвилини – завітайте до галереї.

Джерело: Нова Каховка online