На Херсонщині шахрай зняв з картки жінки більше 4 тис гривень

Жертвою телефонного шахрая стала 23-річна дівчина. Їй на мобільний телефон подзвонив невідомий, представився банківським працівником. Він сказав, що існує загроза зняття коштів з картки, тож йому терміново потрібні реквізити (номер та код доступу) банківської картки клієнтки. Виконавши умови шахрая, згодом потерпіла виявила, що з її картки знято більше 4-х тисяч гривень. Відкрите кримінальне провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

З початку року на Херсонщині зареєстровано 42 факти шахрайств, коли зловмисники, під виглядом банківських працівників, повідомляли жертвам про проблеми із картками, дізнавалися необхідні реквізити та знімали усі кошти, повідомляють БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ.

Шановні громадяни! Будьте більш обачні, не довіряйте особам, які намагаються дізнатися реквізити ваших банківських карток:

– якщо вам телефонують нібито з банку і просять повідомити пін-код вашої банківської картки, CVV номер або інші реквізити – це шахрайство.Співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам і не розпитують особисті дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону;

– якщо особа, яка представляється працівником банку, пропонує вам по телефону допомогти у проведенні якихось операцій з карткою – наполягайте на їх проведенні у відділенні банку.