На Херсонщині розшукали заблукалу жінку

11 червня о 18 год. 15хв.  до оперативно-координаційного центра ГУ ДСНС України у Херсонській області надійшло повідомлення від жінки про те, що вона заблукала у плавнях на лівому березі річки Дніпро між Антонівським та залізничним мостами.  Намагання зорієнтувати жінку у вірному напрямку по телефону нічого не дали, адже високий очерет і сутінки не давали змогу правильно визначити шлях до виходу.

Ця місцевість входить до території обласного центру, тому було прийнято рішення про формування та направлення до місця пошуку мобільно-оперативної групи  Дніпровського районного відділу м.Херсона та Цюрупинського районного відділу ГУ ДСНС.

На місці було сформовано пошуково-рятувальний загін, до складу якого увійшли 9 рятувальників і 3 працівники поліції. Постійно підтримувався мобільний зв’язок із заблукалою дівчиною. Проведення пошукових робіт ускладнювалось настанням темної пори доби. Майже п’ять годин  шукали заблукалу і близько 00:30 дівчина була знайдена живою і здоровою.

З її слів молода жінка проживає у с. Дар’ївка, Білозерського району. Вона просто вирішила прогулятися над берегом Дніпра від Антонівського до залізничного мосту і заблукала.

Із дівчиною була проведена профілактична бесіда, після чого працівники поліції доставили її до родичів у місті Херсоні.

 

ГУ ДСНС України у Херсонській області