На Херсонщині правоохоронці затримали браконьєрів

Під час відпрацювання заповідної території Каховського водосховища в затоці біля с. Нові Каїри Горностаївського району, працівники відділення поліції в порту «Херсон» виявили трьох чоловіків, які займалися браконьєрським ловом раків.

Один з них був одягнений у водолазний костюм. У інших були знаряддя для підводної рибалки, пише ГОРНОСТАЇВКА СЬОГОДНІ із посиланням на Національну Поліцію Херсонської області.

На місце події прибули слідчо-оперативна група та працівники Охорони водних біоресурсів. Під час огляду мішків поліцейські виявили 1560 раків. Живих раків правоохоронці повернули в природне середовище. Сума збитку становить 22446 тисяч гривень. Поліцейські вилучили засоби для підводної рибалки, автотранспорт, яким чоловіки керували без документів, а також виловлені водні живі біоресурси.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінального правопорушення за ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».