На Херсонщині працівники поліції дбають про безпеку дітей на дорозі

Працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Головного управління Національної поліції Херсонщини провели профілактичну зустріч зі школярами, передає ХЕРСОН СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Херсонській області.

Протягом першого кварталу 2017 року на території Херсонщини сталося 10 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх. В результаті ДТП дві дитини загинули та 8 малолітніх були травмовані. Тому, за рішенням Херсонського управління освіти, перший тиждень після весняних канікул в навчальних закладах обласного центру був оголошений тижнем Безпеки руху.

На показовий захід «Безпека на дорозі понад усе», який відбувся в актовій залі загальноосвітньої школи №18 для учнів початкових класів, завітали працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху обласного главку поліції. Поліцейські спілкувалися з дітьми у формі діалогу з практичним опрацюванням вимог Правил дорожнього руху. Інспектори розповіли учням, як правильно переходити дорогу на регульованих та нерегульованих пішохідних переходах, що заборонено для пішоходів та велосипедистів, які є дорожні знаки та які дії можуть призвести до ДТП. Захід завершився тематичним виступом шкільної команди юних інспекторів дорожнього руху «Радар».

Джерело: ХЕРСОН СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы