На Херсонщині попередили масове отруєння підробленим алкоголем

З метою упередження летальних випадків отруєння неякісними алкогольними напоями на Херсонщині, за процесуальним керівництвом прокуратури Херсонської області, працівники податкової міліції відомства спільно з працівниками стаціонарного посту «Шилова Балка» Національної поліції затримали водія вантажівки, який перевозив спирт для незаконного виготовлення підакцизних товарів, повідомляє сайт Берислав сьогодні з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Під час проведення огляду автомобіля, який за підробними документами начебто перевозив меблі, викрито 48 ємкостей зі спиртом загальним об’ємом 10 000 літрів на суму 1,1 млн.гривень. Товар, який призначався для незаконного виготовлення підакцизних товарів – фальсифікованих алкогольних напоїв із недоброякісної сировини та становить загрозу для життя та здоров’я людей, вилучено та передано на відповідальне зберігання.

Наразі досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ч.3 ст. 204 КК України, проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області.