На Херсонщині “опоблоківці” агітують по дитячих садках

Про незаконну агітацію заявляють у селі Таврійське Гладківської об’єднаної громади, де, 18 грудня, відбувалися перші вибори сільського голови і депутатів сільської ради

Про це пише сайт Херсон Сьогодні з посиланням на  Depo.Запоріжжя.

У дитячому садку і початковій школі села Таврійське Гладківської громади дітям роздали набори з цукерками, в яких знаходилися агітаційні листівка “Опозиційного блоку” з інформацією про кандидатів, суб’єктами висування яких є ця політична сила. При цьому голова Гладківської територіальної виборчої комісії повідомила про те, що ніхто з кандидатів чи партій не повідомляв комісії про створення виборчого фонду. Замовником листівки є депутат Дніпровської районної в місті Херсон ради від партії “Опозиційний блок” Анна Середа.

У ГМ Опора констатують, що передвиборна агітація має здійснюватися за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів, використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється. Також, згідно з ч.4 ст.60 забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Окрім того, у Гладківській громаді невідомі розповсюджували агітаційні листівки без вихідних даних та з провокативною інформацією стосовно окремих кандидатів на перших виборах та рекомендацією голосувати за інших. Листівки зафіксували на стовпах, а також в поштових скриньках мешканців.

Нагадаємо, сім об’єднаних громад на Херсонщині, 18 грудня, обирали голів і депутатів: Гладківська сільська громада Голопристанського району, Мирненська селищна громада Каланчацького району, Зеленопідська і Тавричанська сільські громади Каховського району, Великокопанівська сільська громада Олешківського району, Григорівська сільська і Чаплинська селищна громади Чаплинського району Херсонської області.